Hakkımızda

Ncs Vitamin

Ncs Vitamin Takviye edici Gıda ve Besin Takviyeleri sektöründe Hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz detaylı ARGE çalışmaları sonucunda sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Ürünlerimiz GMP belgeli Modern ve son teknoloji tesislerde üretim yapılmaktadır.

Her geçen gün ürün Portfolyosunu geliştirerek Gıda ve Besin Takviyeleri konularında titiz çalışmalar yaparak ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Temel hedef bilinci

Verilen hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı, hızlı, güvenilir, kaliteli çözümleri ve Teknoloji ve İnsan odaklı yatırımlarıyla, sizlerden gelen talepler doğrultusunda hizmet ve çözüm yelpazesini sürekli olarak geliştirerek, geniş ve kesintisiz hizmet vermektedir. 

Misyonumuz.

Ürünlerimiz Yerli Üretimdir, Ülkemize Katma değer sağlamak Gıda ve Besin Takviyeleri konusunda Ülkemize fiyat ve nitelikli hizmet avantajı sunma, çağdaş ve yenilikçi Üretici firma olma en temel vizyonumuzdur.

Faaliyet alanımız ve misyonumuz standardı belirleyen, müşterilerine değer yaratan, hizmetler sunan operasyonel başarıları ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, topluma katkılarıyla öncü olan, sürekli gelişerek alanında örnek gösterilen ve takip edilen bir kuruluş olmaktır... 

Müşterilerimizle ilişkilerimizde iyi niyet, dürüstlük ve şeffaflığa dayalı çözüm ortaklığı kurmak da kurumsal taahhütlerimiz arasındadır.

Tecrübeli ve konusunda uzman kadrosu ile Ncs Vitamin, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.